Mitsubishi Carisma Sevenler Toplandı

Paylaş
 

Mitsubishi Carisma Sevenler Toplandı

Mitsubishinin Volvo ile aynı şaseye sahip Nedcar Hollanda da üretilmiş modeli ülkemizde yeteri değeri bulamayan Avrupa görmüş Japon efsanesi.

Mitsubishi Carisma, Mitsubishi’nin 1995-2005 yılları arası Mitsubishi Lancer (C sınıfı) üzerine geliştirdiği lüks segmente giren D sınıfı arabadır Hatchback modeli, aslında liftback tipli olup, sedan modeli ile aynı uzunluktadır. Bu aracın en önemli özelliği geniş iç hacmine ve D sınıfı lüks ve ağır bir araca göre emsallerine göre oldukça seri olmasıdır.

Mitsubishi Carisma Sevenler grubu geçtiğimiz hafta sonu yaptıkları etkinlikte bu efsaneyi tanıyanlarla bir araya geldiler.
grup üyeleri grubun kuruluş amacı olan yardımlaşma olgusunu önce tutarak konuk araçların eksikliklerini ve önerilerini birbirleri ile paylaşmanın yanı sıra grup üyelerinden parça tedariği yapan grup üyeleri her türlü yardımı esirgememeyip tüm üyelere imkanlarınca uyguladığı indirimlerle yardımcı oalbileceğini vurguluyor.

Mitsubishi Carisma, ülkemizde hakettiği değeri göremeyen bir modelden öteye geçmeyi ne yazıkki başaramamış olmakla birlikte kalitesini ve sağlamlığını kullananları tarafından tesbit edilmiş ve onaylanmış olduğunu herkes bilmelidir.

Carisma’yı merak edenler facebook sayfasından bilgi edinebilirler.

 

MİTSUBİSHİ CARİSMA SEVENLER

 

Bu yazı 98 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Yandex.Metrica